InfoČesko

Přihlášení
Login
Heslo


Akce

Frenštátské kulturní léto 2020
Frenštátské kulturní léto 2020

Festival
Kdy: 03.07.2020, do: 30.08.2020
Kde: Frenštát pod Radhoštěm, AMFITEATR NA HOREČKÁCH - FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
Beskydy
Frenštát pod Radhoštěm

Městské kulturní středisko Frenštát pod Radhoštěm společně s partnery Vás srdečně zvou na akce Frenštátského kulturního léta 2020, které se tentokrát bude odehrávat především v prostorách nádherného prostředí Amfiteátru na Horečkách.
A na co se můžete těšit v červenci?
plakát FKL 2020 ke stažení
V pátek 3. července 2020 od 19.30 hodin v Amfiteátru na Horečkách
VESELÁ BÍDA - koncert
Hudební skupina „Veselá bída“ vznikla v roce 2000 na popud někdejšího zpěváka Františka Segrada, který ukončil hostování ve skupině Čechomor a inicioval založení nové skupiny s podobným tématickým zaměřením. Od svého počátku se drží svého zaměření – netradiční pojetí tradičních lidových písní. V současné době kapela směřuje k folkrocku.
Vstupné: 60 Kč / děti 30 Kč.

V sobotu 4. července 2020 ve 21.15 hodin v Amfiteátru na Horečkách
LETNÍ KINO: PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
film Česko, Slovensko
Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama.
15+ let, romantický, 107 min., vstupné 40 Kč

V sobotu 11. července 2020 ve 21.15 hodin v Amfiteátru na Horečkách
LETNÍ KINO: PARAZIT
film Jižní Korea / titulky
Černá komedie režiséra Bong Joon-hoa sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.
15+ let, drama, komedie, thriller, délka 132 min., vstupné 40 Kč.

V úterý 14. července 2020 / 8 – 16 hod. / náměstí Míru, Frenštát p. R.
SLEZSKÝ RYNEK – farmářský trh
- nabídka čerstvých potravin a produktů českých regionálních výrobců
- ochutnávka zabijačkových specialit řeznických mistrů
- prezentace lidové tvořivosti a dovednosti
- hudební a slovní doprovod moderátora
- pro zákazníky soutěž o hodnotné ceny
termíny v roce 2020: 28. 7. / 11. 8. / 15. 9. / 13. 10. / 10. 11. / 27. 11. / 15. 12.

V pátek 17. července 2020 v 19.30 hodin v Amfiteátru na Horečkách
POUTA – koncert
Rokem 2014 navazuje skupina Pouta na oslavy 10 let fungování. Kapela začala vystupovat v roce 2003 jako volné pokračování tehdy končící oblíbené skupiny Poupata, na kterou Pouta navázala především svým repertoárem a obsazením. Postupem času byl repertoár, který je zařazován do škatulek folk, country a trampské muziky, rozšiřován o nové autorské písně. Stylově stále řazené k akustické muzice, žánrově ale širší, hudebně pestřejší a zvukově progresivnější.
Vstupné: 60 Kč / děti 30 Kč.


V sobotu 18. července 2020 ve 21.00 hodin v Amfiteátru na Horečkách
LETNÍ KINO: PŘES PRSTY
film Česko, Slovensko
Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer).
12+ let, komedie, délka 101 min., vstupné 40 Kč.


V sobotu 25. července 2020 v 21.00 hodin v Amfiteátru na Horečkách
LETNÍ KINO: NA STŘEŠE
film Česko 2019
Profesor Rypar (Alois Švehlík) poskytne dočasné útočiště Songovi (Duy Anh Tran), mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu. Mohou však dva takto odlišní lidé vůbec sdílet jeden prostor, aby z toho nebyla katastrofa? Pomůže jim v tom jejich drzý plán? Soužití nevraživého pána, rozzlobeného na celý svět, který mu neuchopitelně uniká a mladíka, který hledá východisko ze zoufalé situace v neznámém městě, přináší mnoho třecích ploch, tragikomických situací, ale i překvapivých nápadů a řešení. Každý z nás totiž potřebuje, aby jej někdo potřeboval. A Song potřebuje kromě teplého oblečení a střechy na hlavou někoho, kdo mu bude důvěřovat. Lze však důvěřovat neznámému klukovi? Profesor Rypar se o to pokusí i za cenu, že musí sem tam slevit ze svých zásad a jeho střecha se musí trochu rozšířit. Ale dokáže Song tuto důvěru skutečně oplatit?

Nevhodný do 12 let, komedie, drama, délka 101 mminut, Vstupné 40 Kč.O projektu | Kontakty | Ceník reklamy | Zákaznická zona | Ochrana osobních údajů | Doporučujeme
Průvodce Českem - InfoČesko.cz | InfoJeseníky.cz | inPhoto počasí

Doporučujeme: Lyžování Beskydy, Javorníky, Hostýnské vrchy | Ubytování Frenštátsko | Ubytování Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy | Ubytování Slezské Beskydy | Ubytování Frýdecko-Místecko | Ubytování Hostýnské vrchy | Last Minute Beskydy | Chalupy Beskydy | Beskydy bez bariér | Koupání v Beskydech | Horská služba Beskydy

Copyright (C) 1998-2020 its Beskydy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Používá Gate.NET v3.16b