www.beskydy.cz - Sport - Slezské (Těšínské) Beskydy - Skibusy - Dolní Lomná - SKI BUS SEVERKA


Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci | Tisknout

SKI BUS SEVERKA

Informace garantovaná majitelem/správcem
Místo x:Severka, Dolní Lomná
Adresa:č.p. 277, 739 82 Dolní Lomná
Mobil:+420 603 516 870
Email:ski(zavináč)severka(tečka)eu
WWW:http://zima.severka.eu/dopravni-spojeni/22...
GPS:49°31'30,685"N, 18°42'33,572"E
Pro detail klikni (ortofotomapa)

Fotografie (2)[Zobrazit náhledy]
previous
Skibus Severka 
(klikni pro zvětšení)
Skibus Severka 
(klikni pro zvětšení)
next

Provoz Skibusu Severka za příznivých sněhových podmínek. Vypravován bude z Havířova.

PROVOZNÍ DOBA

Ski bus je v zimě v provozu káždý víkend, pokud je v provozu SKI AREÁL SEVERKA.
Při zájmu o Skibus nutno napsat den předem do 21:00 sms na číslo 732 571 694 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu) a počet osob. Pokud nebude minimálně 5 objednaných osob, tak skibus nepojede.

JÍZDNÍ ŘÁD

  • 6:45 Havířov, Vlakové nádraží
  • 6:49 Havířov, Městský Úřad
  • 6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
  • 6:52 Havířov, Nemocnice
  • 6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
  • 7:08 Orlová, STS
  • 7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
  • 7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
  • 7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
  • 7:35 Karviná, Bazén
  • 7:37 Karviná, Slezská Univerzita
  • 7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
  • 8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
  • 8:10 Třinec, Vlakové nádraží
  • 8:15 Třinec, Slovan
  • 8:30 Návsí, Vlakové nádraží
  • 8:35 Jablunkov, Městský Úřad
  • 8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
  • 8:50 Ski Areál Severka

  • Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu.

CENÍK

Jízda autobusem pro hosty Ski areálu Severka s celodenním skipasem zdarma.

ZDROJ INFORMACÍ: http://zima.severka.eu


V okolí najdete ...
TURISTICKÁ CHATA SEVERKA DOLNÍ LOMNÁ
1,2 km
TURISTICKÁ CHATA SEVERKA DOLNÍ LOMNÁSlezské (Těšínské) Beskydy / Dolní Lomná
Kapacita bez přistýlek: 53, v ceně od 220 Kč (osoba/noc)
HOTEL GRŮŇ MOSTY U JABLUNKOVA
3,6 km
HOTEL GRŮŇ MOSTY U JABLUNKOVASlezské (Těšínské) Beskydy / Mosty u Jablunkova
Kapacita bez přistýlek: 47, v ceně od 490 Kč do 1200 Kč (osoba/noc)
PENZION NA KAMYNCU - JABLUNKOV
4,7 km
PENZION NA KAMYNCU - JABLUNKOVSlezské (Těšínské) Beskydy / Jablunkov
Kapacita bez přistýlek: 18, v ceně od 550 Kč do 1000 Kč (osoba/noc)
RIDECZECH GUESTHOUSE JABLUNKOV
6,7 km
RIDECZECH GUESTHOUSE JABLUNKOVSlezské (Těšínské) Beskydy / Jablunkov
Kapacita bez přistýlek: 9, v ceně od 200 Kč (osoba/noc)
Města a obce
2,5 km DOLNÍ LOMNÁ
3,1 km MOSTY U JABLUNKOVA
5,2 km HORNÍ LOMNÁ
5,3 km BOCANOVICE
6,7 km JABLUNKOV
6,8 km MILÍKOV
7,5 km KOŠAŘISKA
7,7 km PÍSEK
[Další... (49)]
Stravování a zábava
6,0 km PIVOVAR LOMŇAN HORNÍ LOMNÁ
6,8 km PIZZERIA VERDI - JABLUNKOV
6,9 km VINÁRNA A RESTAURACE POD RYNKEM - JABLUNKOV
8,7 km PŘÍSTAV KOSTKOV - NÁVSÍ
12,8 km RESTAURACE STADION V BYSTŘICI NAD OLŠÍ
16,1 km HOSPŮDKA ATELIÉR - MORÁVKA
16,4 km ČAJOVNA V POHODĚ V TŘINCI
17,6 km RESTAURACE REKREANT NA KRÁSNÉ
[Další... (19)]
Historické zajímavosti
2,5 km MATICE SLEZSKÁ - Národopisný areál v Dolní Lomné
3,8 km JABLUNKOVSKÉ ŠANCE
5,2 km KOSTEL POVÝŠENÍ SVATÉHO KŘÍŽE HORNÍ LOMNÁ
8,9 km DŘEVĚNÝ KOSTEL SV. CYRILA A METODĚJE V HRČAVĚ
10,2 km HRANIČNÍ SLOUP "TROJMEZÍ" V HRČAVĚ
12,2 km KAPLE NA BÍLÉM KŘÍŽI
12,5 km DŘEVĚNÝ KOSTEL POVÝŠENÍ SV. KŘÍŽE V BYSTŘICI N. OLŠÍ
13,6 km PAMÁTNÍK JOSEFU ŠNEJDÁRKOVI
[Další... (103)]
Přírodní zajímavosti
2,7 km PP POD HÁJENKOU KYČERA V MOSTECH U JABLUNKOVA
4,3 km NPR MIONŠÍ V BESKYDECH
6,3 km PP KYČMOL
10,9 km PP BYČINEC V BESKYDECH
10,9 km PP FILIPKA U NÁVSÍ U JABLUNKOVA
13,7 km PP OBIDOVÁ NA KRÁSNÉ
14,0 km PŘEHRADNÍ NÁDRŽ MORÁVKA
15,7 km PR TRAVNÝ
[Další... (37)]
Technické zajímavosti
1,9 km ROZHLEDNA TETŘEV - DOLNÍ LOMNÁ
15,2 km PAMÁTNÉ MÍSTO PARTYZÁNSKÝCH ODBOJŮ A BUNKR NA MORÁVCE
16,4 km VÁPENNÉ PECE VENDRYNĚ
18,4 km ROZHLEDNA NA VELKÉ ČANTORYJI
18,8 km RADIOKOMUNIKAČNÍ VĚŽ NA LYSÉ HOŘE
20,3 km ROZHLEDNA NA PRAŠIVÉ
21,0 km PŘEHRADA ŠANCE
23,3 km VODNÍ NÁDRŽ MAXŮV KLAUS
[Další... (2)]
Kultura
2,6 km LOMŇANSKÉ MUZEUM V DOLNÍ LOMNÉ
6,7 km KINO MÍR JABLUNKOV
6,9 km VÝSTAVNÍ SÍŇ V JABLUNKOVĚ
7,1 km MUZEUM BIBLE V JABLUNKOVĚ
15,0 km KULTURNÍ DŮM V ŘECE
15,0 km KNIHOVNA V ŘECE
16,1 km KINO KOSMOS TŘINEC
16,1 km HVĚZDÁRNA MIKULÁŠE KOPERNÍKA V TŘINCI
[Další... (47)]
Turistika
1,0 km VRCH SKALKA
1,2 km KOSTELKY
3,2 km NAUČNÁ STEZKA MIONŠÍ
3,5 km VELKÝ POLOM
4,6 km MUŘINKOVÝ VRCH
5,1 km STUDENIČNÝ
5,3 km KOZUBOVÁ
6,5 km GIROVÁ VE SLEZSKÝCH BESKYDECH
[Další... (71)]
Lázně
19,2 km BYLINNÉ LÁZNIČKY V KOMORNÍ LHOTCE
29,0 km BESKYDSKÉ REHABILITAČNÍ CENTRUM NA ČELADNÉ
Sport
266 m SKI AREÁL SEVERKA
1,7 km KOUPALIŠTĚ V DOLNÍ LOMNÉ
3,3 km MINIAQUAPARK V MOSTECH U JABLUNKOVA
3,7 km ZÁBAVNÍ AREÁL MOSTY U JABLUNKOVA
3,7 km SKI AREÁL MOSTY U JABLUNKOVA
3,7 km BOBOVÁ DRÁHA V MOSTECH U JABLUNKOVA
3,8 km BĚŽECKÉ TRASY - MOSTY U JABLUNKOVA
4,1 km RODINNÁ STÁJ DOLNÍ LOMNÁ
[Další... (119)]
Obchod a služby
1,0 km HORSKÁ SLUŽBA STANICE VELKÝ POLOM
3,1 km INFORMAČNÍ CENTRUM - MOSTY U JABLUNKOVA
5,0 km LÁZNĚ EXCELSIOR HORNÍ LOMNÁ
6,0 km WELLNESS SLUŽBY HOTELU POD KYČMOLEM V HORNÍ LOMNÉ
6,8 km TANDEM RUCKI JABLUNKOV
6,8 km CYKLO SERVIS LIPOWSKÝ V JABLUNKOVĚ
7,0 km JABLUNKOVSKÉ CENTRUM KULTURY A INFORMACÍ
7,1 km STUDIO RELAX JABLUNKOV
[Další... (53)]
  Další možnosti regionu ... Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou.
Komentáře k článku

Zatím nebyly k článku napsány žádné komentáře.
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru Beskydy.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:

InfoČesko

Přihlášení
Login
Heslo


O projektu | Kontakty | Ceník reklamy | Zákaznická zona | Ochrana osobních údajů | Soubory Cookies | Doporučujeme
Průvodce Českem - InfoČesko.cz | InfoJeseníky.cz | inPhoto počasí

Doporučujeme: Lyžování Beskydy, Javorníky, Hostýnské vrchy | Ubytování Frenštátsko | Ubytování Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy | Ubytování Slezské Beskydy | Ubytování Frýdecko-Místecko | Ubytování Hostýnské vrchy | Last Minute Beskydy | Chalupy Beskydy | Beskydy bez bariér | Koupání v Beskydech | Horská služba Beskydy

Copyright (C) 1998-2020 its Beskydy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Používá Gate.NET v3.16b