Beskydy - Valašsko Beskydy.cz Podrobné hledávání v kategoriích
Hledání přes GPS mapu
www.beskydy.cz - Sport - Slezské (Těšínské) Beskydy - Skibusy - Dolní Lomná - SKI BUS SEVERKA

SKI BUS SEVERKA

Informace garantovaná majitelem/správcem
Místo:Severka, Dolní Lomná
Adresa:č.p. 277, 739 82 Dolní Lomná
Mobil:+420 603 516 870
Email:ski(zavináč)severka(tečka)eu
WWW:http://zima.severka.eu/dopravni-spojeni/22...
GPS:49°31'30,685"N, 18°42'33,572"E
Pro detail klikni (ortofotomapa)

Provoz Skibusu Severka za příznivých sněhových podmínek. Vypravován bude z Havířova.

PROVOZNÍ DOBA

Ski bus bude v zimě v provozu káždý víkend, pokud budou v provozu lyžařské vleky LYŽAŘSKÉHO AREÁLU SEVERKA

JÍZDNÍ ŘÁD

  • 6:45 Havířov, Vlakové nádraží
  • 6:49 Havířov, Městský Úřad
  • 6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
  • 6:52 Havířov, Nemocnice
  • 6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
  • 7:08 Orlová, STS
  • 7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
  • 7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
  • 7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
  • 7:35 Karviná, Bazén
  • 7:37 Karviná, Slezská Univerzita
  • 7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
  • 8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
  • 8:10 Třinec, Vlakové nádraží
  • 8:15 Třinec, Slovan
  • 8:30 Návsí, Vlakové nádraží
  • 8:35 Jablunkov, Městský Úřad
  • 8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
  • 8:50 Ski Areál Severka

  • Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu.

CENÍK

Jízda autobusem pro hosty Ski areálu Severka zdarma.

ZDROJ INFORMACÍ: http://zima.severka.eu


Datum poslední aktualizace článku: 29.12.2016






InfoČesko


Přihlášení
Login
Heslo


O projektu | Kontakty | Ceník reklamy | Zákaznická zona | Doporučujeme | Partneři

Průvodce Českem - InfoČesko.cz | InfoJeseníky.cz | inPhoto počasí

Copyright (C) 1998-2017 its Beskydy, s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Používá Gate.NET v3.16b
Doporučujeme: Lyžování Beskydy, Javorníky, Hostýnské vrchy | Ubytování Frenštátsko | Ubytování Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy | Ubytování Slezské Beskydy | Ubytování Frýdecko-Místecko | Ubytování Hostýnské vrchy | Last Minute Beskydy | Chalupy Beskydy | Beskydy bez bariér | Koupání v Beskydech | Horská služba Beskydy